Zaproszenie do udziału w ChemSession’19

Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów oraz studentów ostatniego roku, którzy planują rozpocząć wkrótce studia doktoranckie, do udziału w ChemSession’19.

Seminaria ChemSession organizowane są corocznie przez Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Tegoroczne spotkanie jest już szesnastym, odbędzie się 7 czerwca br. w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW oraz Centrum Nowych Technologii UW. Głównym celem seminarium jest prezentacja osiągnięć naukowych doktorantów i młodych pracowników nauki z dziedziny chemii oraz integracja warszawskiego środowiska chemicznego.

Szczegóły znajdziecie Państwo pod adresem www.chemsession.pl lub poniżej.

Termin zgłoszeń i nadsyłania abstraktów na ChemSession’19 został przedłużony do 6go maja 2019. Jest to termin ostateczny.

Data publikacji: 29 kwietnia 2019

Data ostatniej modyfikacji: 06 maja 2019